Menu

Petek Temizliğinde Dikkat Edilecek Noktalar

      Petek temizliği kimyasal ilaçla yapılması büyük avantaj olsa da dikkat edilmediği zamanlarda büyük zararlara yol açabilmektedir. Bu sebepten petek temizliğinde dikkat edilecek bazı noktalar vardır. Petek temizliği yaptırdığınız firmamın kullanmış olduğu petek temizleme kimyasalının derişiklik oranı ve içerisindeki kimyasal maddenin reaktifliği önemlidir. Çünkü sizlerinde bildiği üzere kullanılan bazı kimyasallardan dolayı petekler zarar görmektedir. Yakıttan kar etmek isterken zarar etme durumunuz oluşmaması açısından güvenilir petek temizleme firmalarını tercih etmeniz gerekmektedir.

  Petek temizliği yaptıracağınız firmamın kombi teknik destek ekibi olmasına dikkat ediniz. Kombi teknik servisleri tarafından alınan petek temizlik hizmetleri daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.Petek temizliğinde kullanılan kimyasal ilaç ne çok derişik ne de çok seyreltik olmalıdır. Teknik bilgiye sahip kişi  ya da firmalardan alınan hizmet daha kaliteli sonuçlar doğuracaktır.

Bize Yazın

Sorularınız mı var? Bilgilerinizi iletin yardımcı olmak için sizinle iletişime geçelim.

Bize Yazın

Petek Temizliği Nedir

Petek temizliği hakkında bilgi edinmek ve kalorifer temizliğinde dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında ön bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz

Petek Temizliği

Kombi Arıza Çözüm

Joomla! 2.5 and Joomla! 3.x- Get more

KAÇ –Kombi Arıza Çözüm’ merkezimizi arayarak;

  • Güvenilir özel servis talep edebilir,
  • Size yakın servisin iletişim bilgilerine ulaşabilir,
  • Telefonla destek talebinde bulunabilir,
  • Karşılaştığınız teknik problemlerde yardım alabilir,
  • Ürünlerin kullanım, aksesuar, montaj ve teknik bilgilerini öğrenebilir,
  • Sadece bir telefonla servis kaydı oluşturabilir.

Tüm işlemleriniz için 0545 834 94 94 den bize ulaşabilirsiniz.

Go to top