Menu

 

 

Samsun Baymak Kombi Servisi  | Baymak Kombi Servisi Samsun Atakum İlkadım

   Samsun baymak kombi servisi kimdir ? Samsunda baymak kombi tamir ve bakım yapan teknik servisler nerede? Samsun baymak kombi servisi , atakum baymak kombi servisi, canik baymak kombi servisi , ilkadım baymak kombi servisi ve Tekkeköy baymak kombi servisi olarak hizmet veren servisimiz sizlere her zaman teknik destek sağlamaktadır.

 

 

 

Samsun Baymak Kombi Servisi Ne İş Yapar ? Samsun Baymak Kombi Arıza ve Bakım Servisi

     Atakum merkezli olan baymak teknik servisimiz Samsun’un tüm merkez  ilçelerine servis hizmeti sunmaktadır. Faaliyet yılımızdan bugüne kadar müşteri memnuniyet ilkesi ile hizmet veren servisimiz kombi bakım , kombi tamir , ve kombi petek temizliği hizmetlerinde kesintisiz teknik destek sağlamaktadır. Sizlere servis  hizmetleri alanlarımızda kısaca bahsedelim.

Baymak Kombi Bakım , Kombi Temizliği ve Kalorifer Petek Temizlik Hizmetimiz

   Samsun baymak kombi servisimiz baymak kombilerin tüm modellerinde servis hizmeti sunmaktadır. Gerek hermatik kombilerde gerekse yoğuşmalı kombilerde teknik destek ekibimiz her zaman sahada hizmet halindedir. Firmamız hem kombi bakım ve petek temizliklerinde hem de arıza onarım ve kombi tamir işlemlerinde uzman teknik personeller ile hizmet vermektedir. Samsun bakmak kombi servisimiz kombinizin bakımı şu aşamalar doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

   Müşterilerimizin talep ettikleri servis saatleri içerisinde teknik personelimiz baymak kombinizin öncelikle çalışma performansını kontrol eder. Gerekli kontrollerin sonucunda kombinizde herhangi bir anormal çalışma durumu varsa bunu siz değerli müşterilerimize bildirir. Sorun olmaması durumda ve ya sorunun giderilmesinin ardından baymak kombi teknik elemanımız sizlerin kombisini temizlemek için kapağını söküp yanma odasının yağlamasını yapar. Fan üzerinde bulunan pislikleri sizlerden aldıkları elektrikli süpürge benzeri ev aletleri ile temizler. Kombinizin hava tankının içerisinde bulunan havanın basıncını ayarlar. Bakmak kombilerin hava basınçlarındaki farklılıklardan dolayı personelimiz telefonlarında bulunan kılavuzlardan bilgi alabilir. Baymak kombinize bakım yapan personelimiz son olarak kombinizin filtresini temizlemek için açar ve filtre temizliği yapar.  Baymak kombi bakımlarında filtrelere çıkan kir oranına göre sizlere personelimiz petek temizliği önerebilir. Bu durumda dilerseniz personelimiz aracılığı ile petek temizliği randevusu oluşturabilir ya da samsun petek temizleme sitemize göz atarak yapılan işlemi araştırabilirsiniz.

 

 

 Samsun Baymak Kombi Arıza Tamir & Kart Tamiri ve Parça Değişim Hizmeti

  Kış ayları geldiğinde evimizin baş köşesini alan kombiler her zaman masum bir şekilde çalışmayabiliyor. Baymak kombiler kaliteli ve sorunsuz görünen kombiler olsa da her elektronik cihazda olduğu gibi kombilerde de arızalar oluşabilmektedir. Kombiniz kartında , sirkülasyon pompasında , ısı kontrol termostatlarında , ana kartlarında vb parçalarda sorunlar oluşabiliyor. Bu sorunlar bazen tamir edilerek bazen de değiştirilecek giderilmektedir. Samsun baymak kombi servisimiz sizlerin kombilerinde oluşan her arıza için teknik destek sunmaktadır. Yapılan parça değişimlerinde 1 yıl garantili olarak parça değişim hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda baymak kombinizin arızası tamir ile giderilecek bir durumda ise sizlere daha ekonomik hizmet sunmak adına anakart gibi parçaların tamirlerini de sağlamaktadır. Samsun baymak kombi servisimiz bünyesinde faaliyet gösteren personeller elektronik bilgilere sahip uzman personellerdir.

Baymak Kombi Servisimizde 7/24 Destek Hizmeti

Servisimiz hergün(Pazar hariç) sabah 10:00 ile akşam 21:00 saatleri arasında sahada çalışan teknik personeli ile hizmet halindedir. Aynı zaman da 7 24 servis talep edebileceğiniz çağrı merkezi ile hizmetinizdedir. Çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabileceğiniz gibi mesai saatlerimiz dışında acil durumlar için telefondan teknik destek alabilirsiniz. Baymak kombi teknik servisimiz bazı durumlarda sizlere özel teknik personel hizmeti sunmaktadır. Samsun Baymak kombi servisimiz bazı kış şartlarında 24 saate kadar sahada hizmet vermektedir. Bizleri tercih ettiniz için teşekkür ederiz.

Samsun Baymak kombi servisi merkezimize samsun baymak kombi servis telefonları sayfamızdan ulaşabilir yada online servis formunu doldurara servis talebinde bulunabilirsiniz.

Türkiye geneli baymak kombi teknik servis telefonları için baymak kombi servisleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu verdiğimiz bilgiler haricinde kombinizde oluşan arıların ne tür arızalar olduğunu kendinizde tespit edebilirsiniz. Bu durumda yaşamış olduğunuz sıkıntıyı daha önce yaşayan tecrübeli kişilerin yorumlarının yer aldığı ve arıza baymak kombi arıza kodlarının yer aldığı baymak kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Samsum Yıldırım Teknik Kombi Servisi

Samsun kombi servisi olarak faaliyet gösteren firmamız Samsun'un merkez ilçelerinin tamamında kombi servis hizmeti vermektedir.

Atakum kombi servisi , Canik kombi servisi , İlkadım kombi servisi ve Tekkeköy kombi servisi olarak çalışan firmamız 7/24 teknik destek ile pazarları hariç olarak saat: 10: 00 ile 20:00 saatleri arasında sahada teknik personel ile hizmet halindedir.

Demirdöküm, baymak, eca, bosch , vaillant, buderus, protherm , vestel, arçelik, baymak vb tüm marka kombilerde kombi bakım , kombi tamir ve kombi petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Şükrü Yıldırım

Yıldırım Teknik Servis

0362 437 17 75

0362 437 03 64

0534 440 81 85

0546 440 81 85

0545 834 94 94

0535 946 75 32

hatlarımızdan 7/24 servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bize Yazın

Sorularınız mı var? Bilgilerinizi iletin yardımcı olmak için sizinle iletişime geçelim.

Bize Yazın

Petek Temizliği Nedir

Petek temizliği hakkında bilgi edinmek ve kalorifer temizliğinde dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında ön bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz

Petek Temizliği

Kombi Arıza Çözüm

Joomla! 2.5 and Joomla! 3.x- Get more

KAÇ –Kombi Arıza Çözüm’ merkezimizi arayarak;

  • Güvenilir özel servis talep edebilir,
  • Size yakın servisin iletişim bilgilerine ulaşabilir,
  • Telefonla destek talebinde bulunabilir,
  • Karşılaştığınız teknik problemlerde yardım alabilir,
  • Ürünlerin kullanım, aksesuar, montaj ve teknik bilgilerini öğrenebilir,
  • Sadece bir telefonla servis kaydı oluşturabilir.

Tüm işlemleriniz için 0545 834 94 94 den bize ulaşabilirsiniz.

Go to top