Menu

 

 

Samsun Bosch Kombi Servisi | Bosch Kombi Servisi Samsun Atakum İlkadım Canik

Samsun bosch kombi servisimiz sizlerin kombi arıza servis taleplerini karşılarken aynı zamanda bosch kombi bakım ve petek temizleme hizmeti sunmaktadır. Samsun bosch kombi servisimiz kombi teknik hizmet alanında Atakum , canik , ilkadım ve Tekkeköy bölgesine servis hizmeti sağlamaktadır.

 

Samsun Bosch Kombi Servisi Kimdir ? Ne İş Yapar? Bosch Kombi Arıza Bakım Servisi Nerede

Samsun bosch kombi servisimiz Atakum merkezli olup samsun ilinin merkez ilçelerinin tamamına teknik hizmet sağlamaktadır.  Servisimiz samsun bosch kombi servisi olarak mesai saatleri içerisinde acil servis imkanı sunmakta olup randevu usulü çalışmaktadır.Teknik servisimiz yapmış oludu işleri kısaca açıklayacak olursak;

 

Bosch Kombi Bakım , Bosch Kombi Temizliği  ve Petek Temizliği Hizmeti

   Kombi bakımı kombilerde yıllık olarak yapılması gereken önemli bir işlemdir. Bakım sayesinde kombinizde oluşan ya da oluşabilecek arızalar tespit edildiği gibi daha sağlıklı çalışma sağlanacaktır. Samsun bosch kombi servisimiz bosch kombilerin tamamına bakım hizmeti sağlamaktadır.

   Bosch kombi teknik servisimiz yanı zamanda petek temizleme hizmeti sağlakmaktadır. Zaman içerisinde kalorifer radyatörlerinde oluşan tortuların temizleme işlemine petek temizleme denilmektedir. Servisimizden petek temizle için randevu alabilir ya da petek temizleme sayfamızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Firmamızdan kombi bakım hizmeti almak istediğiniz teknik personelimiz kombinize aşağıdaki işlemleri yapacaktır.

·         Kombinizin yanma odası açılıp üzerinde oluşan karbondioksit kalıntılarını temizleme

·         Fanda oluşan pislik oranına göre temizleme ve yağlama hizmeti

·         Hava dengesini sağlayan kombinizin genelde arkasında bulunan hava tankının havasını dengeleme

·         Filtre temizliği yapılarak petek temizlik işlemi gerekli olup olmadığını belirleme.

Genelde yıllık kombi bakımı yaptıran müşterilerin peteklere giden suyu kontrol eden filtredeki kirlilik oranı  kalorifer temizliği hakkında bilgi verebilse de uzun süre bakım yapılmayan kombilerde yanılmalar olabilmektedir.

 

Samsun Bosch Kombi Arıza Tamir & Bosch Kombi Kart Tamir ve Parça Değişim Hizmeti

  Atakum merkezli olan bosch kombi servisimizin hizmetlerinin arasında bulunan kombi tamir hizmetlerinde orijinal parça değişimi ve 1 yıl garantili olarak hizmet sağlamaktadır. Kombinizde oluşan arızanızın giderilmesi için samsun bosch kombi servisimizden randevu talep edebilirsiniz.

   Bosch kombi teknik servisimiz kombide bulunan çoğu parçada değişim yapmakta olsa da ekonomik olması açısından ekran kartı , ana kart gibi bazı parçalarda tamir işlemleri yapılmaktadır. Samsun bosch kombi servisimiz tarafından takılan orijinal yedek parçalarda olduğu gibi tamirli kart değişimlerinde de garanti mevcuttur.

Kombi teknik servisimize Atakum bosch kombi servisi, İlkadım bosch kombi servisi, Canik bosch kombi servisi, Tekkeköy bosch kombi servisi alanlarında firmamıza ulaşım servis kaydı oluşturabilirsiniz. Yukarıda yer alan telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Bosch marka kombilerinde oluşan arızaların tespiti için servis çağırmadan önce bosch kombi arıza kodları sayfamıza göz atabilir , yorumlardan çözümler arayabilirsiniz.

Petek temizlik hizmet almak içinde samsun petek temizleme firmamızdan randevu oluşturabilirsiniz.

 

Samsum Yıldırım Teknik Kombi Servisi

Samsun kombi servisi olarak faaliyet gösteren firmamız Samsun'un merkez ilçelerinin tamamında kombi servis hizmeti vermektedir.

Atakum kombi servisi , Canik kombi servisi , İlkadım kombi servisi ve Tekkeköy kombi servisi olarak çalışan firmamız 7/24 teknik destek ile pazarları hariç olarak saat: 10: 00 ile 20:00 saatleri arasında sahada teknik personel ile hizmet halindedir.

Demirdöküm, baymak, eca, bosch , vaillant, buderus, protherm , vestel, arçelik, baymak vb tüm marka kombilerde kombi bakım , kombi tamir ve kombi petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Şükrü Yıldırım

Yıldırım Teknik Servis

0362 437 17 75

0362 437 03 64

0534 440 81 85

0546 440 81 85

0545 834 94 94

0535 946 75 32

hatlarımızdan 7/24 servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bize Yazın

Sorularınız mı var? Bilgilerinizi iletin yardımcı olmak için sizinle iletişime geçelim.

Bize Yazın

Petek Temizliği Nedir

Petek temizliği hakkında bilgi edinmek ve kalorifer temizliğinde dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında ön bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz

Petek Temizliği

Kombi Arıza Çözüm

Joomla! 2.5 and Joomla! 3.x- Get more

KAÇ –Kombi Arıza Çözüm’ merkezimizi arayarak;

  • Güvenilir özel servis talep edebilir,
  • Size yakın servisin iletişim bilgilerine ulaşabilir,
  • Telefonla destek talebinde bulunabilir,
  • Karşılaştığınız teknik problemlerde yardım alabilir,
  • Ürünlerin kullanım, aksesuar, montaj ve teknik bilgilerini öğrenebilir,
  • Sadece bir telefonla servis kaydı oluşturabilir.

Tüm işlemleriniz için 0545 834 94 94 den bize ulaşabilirsiniz.

Go to top