Menu

 

Samsun Demirdöküm Kombi Servisi |Demirdöküm Kombi Servisi Samsun Atakum İlkadım Canik

    Samsun demirdöküm kombi servisi mi arıyorsunuz? Demirdöküm kombiniz arıza yaptı ve teknik destek mi istiyorsunuz. Demirdöküm kombiniz ekranda arıza kodu mu veriyor.  Kombinizle alakalı öğrenmek istediğiniz her şey için samsun demirdöküm kombi servisiniz yanınızda. Kısaca biz kimiz size anlatalım.

 

 

 

 

Samsun Demirdöküm Kombi Servisi Ne İş Yapar ? Samsun Demirdöküm Kombi Arıza ve Bakım Servisi

    Samsun Demirdöküm kombi servisi olan firmamız çıktığı bu yolda her zaman kaliteli hizmet prensibi ile Samsun’un en gözde teknik servisi olma başarısını yakalamıştır.Gerek hizmet kalitesiyle gerekse personel kadrosuyla demirdöküm kombi servisinde hız kaybetmeden hizmetlerine devam etmektedir.Kombi servisimiz demirdöküm markasındaki tüm kombi modellerinde teknik hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında kombi bakımları , arıza tamirleri , kombi petek temizlikleri, kombi montaj ve demontaj işlemleri dahil olarak kombiye dair tüm hizmetler mevcuttur.

   Atakum merkezli olan servisimiz Samsun’un merkez ilçelerinin tamamına servis hizmeti sunmaktadır. Servisimiz Atakum demirdöküm kombi servisi, canik demirdöküm kombi servisi , ilkadım demirdöküm kombi servisi ve Tekkeköy demirdöküm kombi servisi olarak 7/24 teknik destek ekibi ve hafta içi akşam sekize kadar sahada çalışan personeli ile servsiz hizmeti sağlamaktadır.

  Samsun demirdöküm kombi servisi olarak hizmet sağladığımız alanları sizlere başlıklar halinde açıklayalım. Garantisi bitmiş demirdöküm marka tüm model kombilerde servisimiz mevcuttur.

Demirdöküm Kombi Bakım , Kombi Temizliği ve Kalorifer Petek Temizlik Hizmetimiz

   Kış aylarına hazırlık olarak her kombide olduğu gibi demirdöküm kombilerde de bakım yapılması geekmektedir. Kombi bakım ekimiz ile sizlerin demirdöküm kombileriniz bakımlarını özenle yapmaktayız. Kombi bakımlarında aşağıdaki işlemleri sağlamaktayız.

·         Kombinizin yanma odası yağlaması: demirdöküm kombilerde yanma odasının yağlanması ve ısıyı suya aktaran parçalar üzerinde oluşan karbon monoksit kalıntılarının temizlenmesi son derece önemlidir. Bu kirlerin temizlenmesi ile ısı kaybının önüne geçilmiş olur.

·         Fan’ın yağlanması: Tüm kombilerde olduğu gibi demirdöküm kombilerde de hava akışını sağlayan yerlerde toz birikmesi kombinizin performansını etkilemektedir. Fan bölgesinin yağlanması yapılarak hava akışını sağlayan fanın sağlıklı çalışması sağlanır. Fan bölgesinde oluşan herhangi bir arıza kombinizin çalışmasını engelleyeceğinde fan temizliği kombi bakımlarında önemlidir. Samsun demirdöküm kombi servisimiz bu noktalara dikkat eden kaliteli bir teknik servistir.

·         Hava Tankının Kontorü: Samsun demirdöküm servisimizden gelen bakım ekibi sizlerin kombisinin bakımı içerisinde kombinizde bulunan hava tankının basınç ayarını kontrol eder. Bu işlem basit görünse de önemli bir işlemdir. Çünkü kombi içerisinde bulunan su ısındıkça genleşecek ve hacmi artacaktır. Bu durumda kombi içerisinde hacmi artan suyu gidecek yer arayıp bu ihtiyacını hava tankında bulunan hava bölgesini doldurarak sağlayacaktır. Demirdöküm kombilerde hava tankında hava olmaması durumda  genleşen su gidecek yer bulamadığın için kombinizde arıza meydana gelebilir. Su basınç göstergesi sürekli değişkenlik gösterebilir. Bu durumların yaşanmaması için kombi bakımlarınızı yaptırırken mutlaka kombinizin hava tankının hava kontrolünü yaptınız. Eğer hava tankınız arızalı veya delik ise mutlaka değiştirtiriniz.

·         Filtre Temizliği:  Filtre temizliği kombi bakımlarında çok basit görünen bir işlem olsa da aslında bir çok durumun habercisidir. Filtre temizliği esnasında filtrede çıkan kirler tortulan peteklerinizin temizlenmesi gerekli olup olmadığı göstermektedir. Şayet teknik personelimiz sizlere petek temizliği yapılması gerekli olduğunu söylerde bu durumda kombi petek temizliği için personelimiz aracılığı ile randevu oluşturabilir ya da samsun petek temizleme sitemize gös atarak doğrudan sizlerde kalorifer temizlik işlemi için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

jk

      

 

Samsun Demirdöküm Kombi Parça Değişim ve Kombi Arıza Tamir Hizmeti

       Kombi evlerimize hem sıcak su ihtiyacımızı gidermek hem de soğuklarda ısınmak için bulunan önemli bir cihazdır. Kış aylarının olmasa olması durumuna gelen kombiler tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi sorunlar ve arızalar çıkarabilmektedir. Kombi parçalarını bazılarının pahalı olması bazen cebimizden ciddi miktarların çıkmasına sebep olabilmektedir.  Samsun demirdöküm kombi servisimiz kombilerin bazı parçalarında garantili tamir işlemleri yapmaktadır. Demirdöküm kombi parçalarında 1 yıl garantili değişim yapan servisimiz tamir işlemi yaptığı parçalarda da garantili hizmet vermektedir. Demirdöküm kombilerde bulunan ana kart , ekran kartı ve gaz valflerinde tamirli parça değişimleri olsa da diğer parçalarda çoğu zaman sıfır parça takılması gerekmektedir. Demirdöküm teknik servis hizmeti veren firmamız hem tamirli parça değişimi hem de orijinal yedek parça değişimlerini yapan uzman teknik personel ile saha da hizmet veren güvenilir kombi teknik servisidir.

Demirdöküm Kombi Servisimizde 7/24 Destek Hizmeti

Servisimizin çağrı merkezi  sizlere 7/24 telefon desteği ve kayıt işlemleri için servis hizmeti sunarken saha personellerimiz Pazar günler hariç olarak hergün 10:00 ile 20:00 arasında hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde teknik personellerimizden  servis talebinde bulunabilir ve mesai saatleri dışında çağrı merkezimizde telefonla destek alabilirsiniz. Bazı durumlarda nöbetçi servisimiz ile sizlerin acil çözülmesi gereken kombi arızalarına her saat randevu oluşturabilirsiniz. Samsun demirdöküm kombi servisi olarak her zaman müşeri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş bir firmayız. Firmamız Yıldırım Teknik Servis olarak kombi arıza bakım hizmeti verirken , petek temizliklerinde protemizlik olarak hizmet vermektedir.Servisimizin telefon numaraları ve çağrı merkezi için samsun demirdöküm kombi servis telefonları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Dilerseniz bizlerden servis talebi oluşturmadan önce sayfamızda yer alan demirdöküm kombi arıza kodları forum sayfamızı ziyaret ederek kombinizde oluşan arıza hakkında ön bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye geneli demirdököküm kombi servisi hizmeti veren diğer teknik serviler içinde demirdöküm servis telefonları sayfamızda bakabilirsiniz.

Samsum Yıldırım Teknik Kombi Servisi

Samsun kombi servisi olarak faaliyet gösteren firmamız Samsun'un merkez ilçelerinin tamamında kombi servis hizmeti vermektedir.

Atakum kombi servisi , Canik kombi servisi , İlkadım kombi servisi ve Tekkeköy kombi servisi olarak çalışan firmamız 7/24 teknik destek ile pazarları hariç olarak saat: 10: 00 ile 20:00 saatleri arasında sahada teknik personel ile hizmet halindedir.

Demirdöküm, baymak, eca, bosch , vaillant, buderus, protherm , vestel, arçelik, baymak vb tüm marka kombilerde kombi bakım , kombi tamir ve kombi petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Şükrü Yıldırım

Yıldırım Teknik Servis

0362 437 17 75

0362 437 03 64

0534 440 81 85

0546 440 81 85

0545 834 94 94

0535 946 75 32

hatlarımızdan 7/24 servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bize Yazın

Sorularınız mı var? Bilgilerinizi iletin yardımcı olmak için sizinle iletişime geçelim.

Bize Yazın

Petek Temizliği Nedir

Petek temizliği hakkında bilgi edinmek ve kalorifer temizliğinde dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında ön bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz

Petek Temizliği

Kombi Arıza Çözüm

Joomla! 2.5 and Joomla! 3.x- Get more

KAÇ –Kombi Arıza Çözüm’ merkezimizi arayarak;

  • Güvenilir özel servis talep edebilir,
  • Size yakın servisin iletişim bilgilerine ulaşabilir,
  • Telefonla destek talebinde bulunabilir,
  • Karşılaştığınız teknik problemlerde yardım alabilir,
  • Ürünlerin kullanım, aksesuar, montaj ve teknik bilgilerini öğrenebilir,
  • Sadece bir telefonla servis kaydı oluşturabilir.

Tüm işlemleriniz için 0545 834 94 94 den bize ulaşabilirsiniz.

Go to top