Menu

 

 

Samsun Eca Kombi Servisi | Eca Kombi Servisi Samsun Atakum İlkadım Canik

Samsun eca kombi servisi olarak sizlerin eca marka kombilerinizin arıza bakım ve onarım servisiyiz. Samsunda hizmet vermekte olan firmamız atakum eca servisi , canik eca kombi servisi , ilkadım eca servisi ve  Tekkeköy eca kombi servisi olarak hizmet vermektedir.

Samsun Eca Kombi Servisi Kimdir ? Ne İş Yapar? Eca Kombi Arıza Bakım Servisi Nerede

Atakum merkezli olan servisimiz Samsun’un merkez ilçelerinin tamamına hizmet vermektedir. Kuruluş yılından bu zaman kadar her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız eca kombi servisi alanında teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Firmamızın bünyesinde olan  hizmet alanlarımız sırası ile sizlere başlılar halinde açıklayalım.

Eca Kombi Bakım , Eca Kombi Temizliği  ve Petek Temizliği Hizmeti

Samsun eca kombi servisi olarak tüm eca kombilerin bakım ve temizliklerini yapmaktayız. Firmamız tecrübeli kadrosu ile kombi bakımlarınızı profesyonel olarak yapmaktadır. Eca kombi bakımları yıllık periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Samsun eca kombi servisi olarak kombilerinizin bakımlarını şu şekilde yapmaktayız.

      Firmamız temsil eden teknik personelimiz ikametinize geldiğinde kombinizin olduğu alana geçer ve kombinizin dış malzemelerini söküp gerekli bakım işlemleri içi eca kombinizi hazır duruma getirir.

     Öncelikle kombinizin su bar göstergesini kontrol ederek kombinizin suyunu boşaltım filtre temizliğini yapar. Filtrenizin pislik oranına göre sizlere ön bilgi verir. Personelimiz eca kombinizin filtresinin çok kirli olduğunu görürse sizlere petek temizliği yaptırmanızı önerecektir. Samsun petek temizliği hizmeti için doğrudan personelimizden randevu alabilir ya da samsun petek temizleme sitemizi ziyaret ederek petek temizliği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Müsait bir zamanınıza petek temizleme kuruluşumuzdan randevu oluşturabilirsiniz.

     Samsun eca kombi servisi olarak filtre temizliğinin ardından personelimiz ateşleme odasının kapaklarını açıp yanma odası içerisindeki karbon monoksit kalıntılarından oluşan pislikleri temizlemek için özel yağlama yapar. Yağlama işleminden önce içerisinde CO  kalıntılarını elektrikli süpürge ile çekilmesi için personelimiz sizden süpürge ve kağıt havlu isteyecektir.Yanma odasının yağlanmasının ardından kombinizin fanı temizlenir. Samsun eca kombi servisi olarak bakımlarımızda kombi hava tankının kontrolünü de yapmaktayız. Teknik personelimiz kombinizin modeline göre hava tankının basıncını düzenler. Kombinizin bu şekilde tüm bakımı yapılır ve personelimiz sizlerin kombi bakımını tamamladıktan sonra kombinizi ilk durumdaki gibi çalışır durumda teslim edecektir.

 

 

Samsun Eca Kombi Arıza Tamir & Kart Tamir ve Parça Değişim Hizmeti

    Samsun Eca kombi servisimiz eca kombilerin arızalarını gidermek için servis hizmeti sunmaktadır. Samsun’un Atakum , İlkadım , Canik ve Tekkeköy ilçelerinde servis hizmeti sağlamaktadır. Eca kombinizin arıza yapması durumunda servisimizden destek alabilirsiniz.

     Eca kombilerin parça değişimlerinde 1 yıl parça garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız. Eca kombi parça değişimi yapılan kombilerden servis ücreti alınmamaktadır.Servimiz eca kombilerin tüm modellerinde orijinal parça ile değişim yapmaktadır. Kombinizin kartları arızalanması durumdan samsun eca kart tamir hizmeti ve eca ana kart değişim hizmeti de vermekteyiz. Tüm kart işlemlerinde 1 yıl garantili olarak faaliyet göstermekteyiz. Eca kombi kart tamirlerinde her zaman garantili çalışıyor olsakta tedarikten kalkmış kombi parçalarında garanti vermemekteyiz. Bu durumları sizlere teknik personelimiz servise geldiklerinde bildirecektir.

      Samsun eca kombi servisi , samsun eca servisi , samsun eca kombi arıza servisi vb alanlarda firmamıza ulaşabilir ve çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Atakum eca kombi servisi , ilkadım eca kombi servisi , canik eca kombi servisi ve Tekkeköy eca kombi servisi olarakta firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

  Ücretsiz Telefon İle Teknik Destek Hizmeti

Samsun eca kombi servisi olarak firmamız sizlere telefon üzerinde servis gerektirmeden yapılacak olan işlemlerde destek sağlamaktadır. Kombinizin üzerinde oluşan bazı arıza kodları teknik destek almadan sizlerin çözebileceği sorunlardır. Eca kombilerinizde oluşan arıza kodunuz hakkında bilgi edinmek için eca arıza kodları sayfamıza göz atabilirsiniz. Aynı arızalar ile karşılaşan kombi sahiplerinin yorumlarına göz atabilir gerekli durumlarda servisimizde gerek telefon ile gerekse  servis talebinde bulunarak servis desteği alabilirsiniz. Samsun eca kombi servisi olarak servisz talebinden önce eca kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Samsun Eca Kombi Servis Telefonlarımıza samsun eca kombi servis telefonları sayfamızda ulaşabilir ya da eca kombi servis talep formumuzu doldurabilirsiniz.

  Türkiye geneli eca kombi servsi telefonları sayfamızdan da teknik servis telefonlarına ulaşabilirsiniz.

Samsum Yıldırım Teknik Kombi Servisi

Samsun kombi servisi olarak faaliyet gösteren firmamız Samsun'un merkez ilçelerinin tamamında kombi servis hizmeti vermektedir.

Atakum kombi servisi , Canik kombi servisi , İlkadım kombi servisi ve Tekkeköy kombi servisi olarak çalışan firmamız 7/24 teknik destek ile pazarları hariç olarak saat: 10: 00 ile 20:00 saatleri arasında sahada teknik personel ile hizmet halindedir.

Demirdöküm, baymak, eca, bosch , vaillant, buderus, protherm , vestel, arçelik, baymak vb tüm marka kombilerde kombi bakım , kombi tamir ve kombi petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Şükrü Yıldırım

Yıldırım Teknik Servis

0362 437 17 75

0362 437 03 64

0534 440 81 85

0546 440 81 85

0545 834 94 94

0535 946 75 32

hatlarımızdan 7/24 servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bize Yazın

Sorularınız mı var? Bilgilerinizi iletin yardımcı olmak için sizinle iletişime geçelim.

Bize Yazın

Petek Temizliği Nedir

Petek temizliği hakkında bilgi edinmek ve kalorifer temizliğinde dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında ön bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz

Petek Temizliği

Kombi Arıza Çözüm

Joomla! 2.5 and Joomla! 3.x- Get more

KAÇ –Kombi Arıza Çözüm’ merkezimizi arayarak;

  • Güvenilir özel servis talep edebilir,
  • Size yakın servisin iletişim bilgilerine ulaşabilir,
  • Telefonla destek talebinde bulunabilir,
  • Karşılaştığınız teknik problemlerde yardım alabilir,
  • Ürünlerin kullanım, aksesuar, montaj ve teknik bilgilerini öğrenebilir,
  • Sadece bir telefonla servis kaydı oluşturabilir.

Tüm işlemleriniz için 0545 834 94 94 den bize ulaşabilirsiniz.

Go to top